Vyhledávání
Úvod | O nás | Volná místa | Tiskové centrum | Kontakty

Dobrovolnická činnost

Chráněné bydlení Šanov

 „Do pár vět se ani nedá sepsat naše vděčnost za Vaši štědrost a zájem o naše klienty. Letošní Štědrý den byl plný velkých překvapení. O to největší se postaral Úřad Regionální rady regionu soudržnosti Jihovýchod. Dárky, které si naši klienti sami vybrali, patřily k těm nejmilejším. Nedá se ani dostatečně poděkovat všem těm, kteří se o to zasloužili. Nehraná radost obyvatel CHB svědčí o tom, jak velkou radost způsobily. Ještě jednou velké díky. Srdečně Vás zveme na návštěvu k nám, do CHB, moc rádi Vás přivítáme, popovídáme si a pochlubíme se novinkami.:-) Jste u nás vždy vítáni. Zároveň Vám předvedeme, jak si užíváme dárků od Vás v běžném životě, jak nás těší,“ obyvatelé Chráněného bydlení Šanov a jejich asistentky. 

Návštěva v Chráněném bydlení Šanov

Chráněné bydlení Šanov

Chráněné bydlení šanov

 

 

Dětské centrum Jihlava, p. o.

 

dárky pro Dětské centrum Jihlava

dárky pro Dětské centrum Jihlava

„Chtěla bych poděkovat všem zaměstnancům Úřadu Regionální rady Jihovýchod, kteří se podíleli na věcném daru pro Dětské centrum Jihlava, moc si toho vážíme, zvlášť v dnešních časech, kdy je velmi složitá sociální situace, a současně jsme prakticky přes rok ve velké existenční nejistotě. My cítíme tyhle otřesy jako první: máme plná oddělení a také se blíží zima…… Už jen to, že Vám není osud našich zařízení lhostejný, vypovídá, že jste lidé na svém místě a tím děkujeme i za vaši profesní práci a odpovědnost,“ vzkázala zaměstnancům úřadu ředitelka Dětského centra v Jihlavě, MUDr. Ivana Ryglová.

zpět na: O nás

Aktuality

Evropské peníze pro region jsme využili do posledního eura

(4. 4. 2017) Na konci měsíce března byla odeslána závěrečná zpráva o provádění ROP Jihovýchod do Bruselu. Jedná se o důležitý milník a předpoklad  pro uzavření programu.

Za svého fungování Regionální rada umožnila investovat na území Jihomoravského kraje a Kraje Vysočina více než 31 miliard korun, z čehož dotace činily skoro 21 miliard korun a zbylých 10 miliard dodali samotní příjemci. V regionu Jihovýchod bylo podpořeno 941 projektů. více

Úřad Regionální rady Jihovýchod povede Artur Zatloukal

(14. 12. 2016) 14. prosince 2016 se stal novým ředitelem Úřadu Regionální rady Jihovýchod Ing. Artur Zatloukal. více

Financování Úřadu Regionální rady v roce 2017

Díky projektu Ukončování ROP Jihovýchod v letech 2016–2017, který je financován z Operačního programu Technická pomoc, Úřad Regionální rady zajistí řádné ukončení ROP Jihovýchod.  Z evropských fondů jsme získali finance potřebné k postupnému ukončování administrace jednotlivých projektů předložených do ROP Jihovýchod. více