Vyhledávání
Úvod | O nás | Volná místa | Tiskové centrum | Kontakty

Rekonstrukce běžeckého oválu ZŠ a MŠ Bzenec

oblast podpory:UDRŽITELNÝ ROZVOJ MĚST A VENKOVSKÝCH SÍDEL, 3.3 - Rozvoj a stabilizace venkovských sídel
kraj:Jihomoravský
okres:Hodonín

žadatel Město Bzenec
dotace 1 620 704  Kč
z toho ERDF 1 620 704  Kč
místo realizace projektu Bzenec
začátek realizace 01.05.2014
ukončení realizace 10.09.2014

Projektový záměr:

Běžecká dráha byla vybudována v roce 1996. V roce 2012 na podzim, kdy se povrch na několika místech začal drolit a při došlapu běžců docházelo ke zraněním, rozhodlo vedení ZŠ a MŠ Bzenec o odstranění povrchu - což se také částečně stalo. V současné době je běžecká dráha neuživatelná.
Předmětem projektu je rekonstrukce běžeckého oválu v areálu ZŠ a MŠ Bzenec. Podstatou je výměna zcela nevyhovujícího, opotřebovaného umělého povrchu za nový moderní polyuretanový povrch - a to včetně lajnování. Stavba zahrnuje také provedení nových vnitřních obrub dráhy. Součástí prací bude i provedení nových povrchů v sektorech skoku do výšky a skoku do dálky.
Lajnování oválu bude provedeno nástřikem s barevným odlišením jednotlivých běžeckých disciplín - sprinty, štreky, štafety, apod.
Cílovými uživateli budou především žáci ZŠ a SŠGHL (Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví). V druhé řadě pak místní sportovní oddíly a veřejnost spádové oblasti.Víte, kam budete chodit pro dotace v příštím programovém období? Máte dostatek informací o budoucnosti?

Celkem hlasovalo: 17939