Vyhledávání
Úvod | O nás | Volná místa | Tiskové centrum | Kontakty

15. Zasedání Monitorovacího výboru

Dne 24. 4. 2013 se v Jihlavě v Hotelu Gustav Mahler uskutečnilo 15. zasedání Monitorovacího výboru Regionálního operačního programu Jihovýchod.

Na programu jednání byla mimo jiné Výroční zpráva ROP JV za rok 2012, Zpráva o realizaci programu, výsledky provedených auditů nebo informace o přípravě budoucího programového období. Důležitým bodem k projednání byla navrhovaná realokace prostředků uvnitř operačního programu a realokace z jiných operačních programů.

Úplný výpis usnesení ze zasedání je k dispozici zde

zpět na: Monitorovací výbor

Aktuality

Evropské peníze pro region jsme využili do posledního eura

(4. 4. 2017) Na konci měsíce března byla odeslána závěrečná zpráva o provádění ROP Jihovýchod do Bruselu. Jedná se o důležitý milník a předpoklad  pro uzavření programu.

Za svého fungování Regionální rada umožnila investovat na území Jihomoravského kraje a Kraje Vysočina více než 31 miliard korun, z čehož dotace činily skoro 21 miliard korun a zbylých 10 miliard dodali samotní příjemci. V regionu Jihovýchod bylo podpořeno 941 projektů. více

Úřad Regionální rady Jihovýchod povede Artur Zatloukal

(14. 12. 2016) 14. prosince 2016 se stal novým ředitelem Úřadu Regionální rady Jihovýchod Ing. Artur Zatloukal. více

Financování Úřadu Regionální rady v roce 2017

Díky projektu Ukončování ROP Jihovýchod v letech 2016–2017, který je financován z Operačního programu Technická pomoc, Úřad Regionální rady zajistí řádné ukončení ROP Jihovýchod.  Z evropských fondů jsme získali finance potřebné k postupnému ukončování administrace jednotlivých projektů předložených do ROP Jihovýchod. více