Vyhledávání
Úvod | O nás | Volná místa | Tiskové centrum | Kontakty

Hlasujte o projekt svého srdce

(1. října 2012) 25 nominovaných projektů, které byly spolufinancovány z Regionálního operačního programu Jihovýchod nyní soutěží o titul Projekt mého srdce 2012. Šanci na jeho získání má vždy jeden projekt za jižní Moravu a za Vysočinu. Videospoty o projektech můžete shlédnout a svůj hlas dát i vy na www.jihovychod.cz.

Cílem soutěže je seznámit širokou veřejnost s úspěšnými projekty, dotovanými z ROP Jihovýchod. Region soudržnosti Jihovýchod je tvořen dvěma kraji, vítězné projekty, ty s nejvyšším počtem hlasů, proto budou  dva – jeden za Kraj Vysočina a druhý za Jihomoravský kraj. Kdokoli může tedy dát svůj hlas dvěma projektům, které jej nejvíce oslovují. Hodnotí se přínos projektu a vztah, který k němu má hlasující, ne kvalita či zpracování videospotů. Titul Projekt mého srdce roku 2012 bude zástupcům projektů předán po ukončení soutěže, v listopadu 2012.

„Letošní rok je startovním ročníkem této soutěže.  Nominace 25 projektů z obou regionů probíhala na základě našeho výběru, pro další ročníky soutěže bychom rádi zapojili i veřejnost. Návrhy soutěžních projektů pro příští ročník může kdokoliv poslat na adresu navrhy@jihovychod.cz“, řekl k soutěži Ing. Artur Zatloukal, ředitel Úřadu Regionální rady Jihovýchod.

ROP Jihovýchod má pro programové období 2007–2013 k dispozici dotace z Evropského fondu pro regionální rozvoj ve výši 720 milionů eur, tj. přibližně 18,3 miliardy korun. Z této částky jsou k dnešnímu dni pro 662 projektů schváleny dotace (čistě evropské peníze) ve výši 15,3 miliardy korun a na účty příjemců dotací již bylo proplaceno více než 11 miliard korun.

 

zpět na: Tiskové zprávy

Aktuality

Zrušení pobočky v Jihlavě ke dni 31. 12. 2020.

Veškeré podání a dotazy směřujte od 4. 1. 2021 na sídlo úřadu Regionální rady Jihovýchod v Brně. více

Otevírací doba úřadu Regionální rady Jihovýchod

Na základě usnesení vlády č. 1080 ze dne 21. 10. 2020 bude podatelna Regionální rada regionu soudržnosti Jihovýchod pro veřejnost otevřena následovně, a to do odvolání:

Pondělí   9:00 – 13:30 hod.

Úterý       9:00 – 13:30 hod. více

Uzavření operačního programu ROP Jihovýchod

Regionální rada regionu soudržnosti Jihovýchod obdržela od Evropské komise dopis s informací, že všechny operace související s uzavíráním operačního programu byly provedeny a tudíž ROP Jihovýchod byl uzavřen ke dni 28. 12 .2017. více

Webarchivováno Národní knihovnou ČR

Webová stránka www.jihovychod.cz je archivována v rámci Webarchivu Národní knihovny ČR. více