Vyhledávání
Úvod | O nás | Volná místa | Tiskové centrum | Kontakty

Hlasujte o projekt svého srdce

(1. října 2012) 25 nominovaných projektů, které byly spolufinancovány z Regionálního operačního programu Jihovýchod nyní soutěží o titul Projekt mého srdce 2012. Šanci na jeho získání má vždy jeden projekt za jižní Moravu a za Vysočinu. Videospoty o projektech můžete shlédnout a svůj hlas dát i vy na www.jihovychod.cz.

Cílem soutěže je seznámit širokou veřejnost s úspěšnými projekty, dotovanými z ROP Jihovýchod. Region soudržnosti Jihovýchod je tvořen dvěma kraji, vítězné projekty, ty s nejvyšším počtem hlasů, proto budou  dva – jeden za Kraj Vysočina a druhý za Jihomoravský kraj. Kdokoli může tedy dát svůj hlas dvěma projektům, které jej nejvíce oslovují. Hodnotí se přínos projektu a vztah, který k němu má hlasující, ne kvalita či zpracování videospotů. Titul Projekt mého srdce roku 2012 bude zástupcům projektů předán po ukončení soutěže, v listopadu 2012.

„Letošní rok je startovním ročníkem této soutěže.  Nominace 25 projektů z obou regionů probíhala na základě našeho výběru, pro další ročníky soutěže bychom rádi zapojili i veřejnost. Návrhy soutěžních projektů pro příští ročník může kdokoliv poslat na adresu navrhy@jihovychod.cz“, řekl k soutěži Ing. Artur Zatloukal, ředitel Úřadu Regionální rady Jihovýchod.

ROP Jihovýchod má pro programové období 2007–2013 k dispozici dotace z Evropského fondu pro regionální rozvoj ve výši 720 milionů eur, tj. přibližně 18,3 miliardy korun. Z této částky jsou k dnešnímu dni pro 662 projektů schváleny dotace (čistě evropské peníze) ve výši 15,3 miliardy korun a na účty příjemců dotací již bylo proplaceno více než 11 miliard korun.

 

zpět na: Tiskové zprávy

Aktuality

Prodej nepotřebného majetku ROP Jihovýchod

Likvidační komise na svém zasedání 12.11.2020 doporučila a předseda RR Jihovýchod 23.11.2020 rozhodl o prodeji nepotřebného majetku více

Otevírací doba úřadu Regionální rady Jihovýchod

Na základě usnesení vlády č. 1080 ze dne 21. 10. 2020 bude podatelna Regionální rada regionu soudržnosti Jihovýchod pro veřejnost otevřena následovně, a to do odvolání:

Pondělí   9:00 – 13:30 hod.

Úterý       9:00 – 13:30 hod. více

Uzavření operačního programu ROP Jihovýchod

Regionální rada regionu soudržnosti Jihovýchod obdržela od Evropské komise dopis s informací, že všechny operace související s uzavíráním operačního programu byly provedeny a tudíž ROP Jihovýchod byl uzavřen ke dni 28. 12 .2017. více

Webarchivováno Národní knihovnou ČR

Webová stránka www.jihovychod.cz je archivována v rámci Webarchivu Národní knihovny ČR. více