Vyhledávání
Úvod | O nás | Volná místa | Tiskové centrum | Kontakty

Nové vedení Úřadu Regionální rady Jihovýchod

Ode dne 1. 1. 2015 se vrací do pozice ředitelky Úřadu Regionální rady Jihovýchod Mgr. Marta Valešová (dříve Sargánková), MBA.

Marta Valešová se po rodičovské dovolené vrací naplno zpět do vedení úřadu. Zaměří se především na strategické vedení úřadu a přechod organizace na nové programové období 2014–2020.

 

Ing. Artur ZatloukalIng. Artur Zatloukal, který dosud úřad vedl, přechází na pozici jejího zástupce. Mezi jeho povinnosti bude patřit zajištění bezproblémového chodu Regionálního operačního programu Jihovýchod a organizační záležitosti úřadu.

 

 

 

 

 

 

Marta Valešová

Mgr. Marta Valešová, MBAVystudovala evropská studia a politologii na Univerzitě Palackého v Olomouci, dále studovala na Miami University v USA a Loughborough University ve Velké Británii. V roce 2010 ukončila studium MBA se zaměřením na strategický management při Nottingham Trent University (BIBS Brno). Od roku 2002 pracuje v oblasti projektového managementu, začínala v projektech programu Phare, podílela se na nastavení a realizaci Společného regionálního operačního programu a INTERREGu IIIA pro přeshraniční spolupráci pro období 2004–2006, účastnila se několika mezinárodních projektů. Plně se podílela na přípravě a vyjednávání programového období 2007–2013 a od roku 2006 stojí v čele Úřadu Regionální rady Jihovýchod.

 

 

 

zpět na: Tiskové zprávy

Aktuality

Prodej nepotřebného majetku ROP Jihovýchod

Likvidační komise na svém zasedání 12.11.2020 doporučila a předseda RR Jihovýchod 23.11.2020 rozhodl o prodeji nepotřebného majetku více

Otevírací doba úřadu Regionální rady Jihovýchod

Na základě usnesení vlády č. 1080 ze dne 21. 10. 2020 bude podatelna Regionální rada regionu soudržnosti Jihovýchod pro veřejnost otevřena následovně, a to do odvolání:

Pondělí   9:00 – 13:30 hod.

Úterý       9:00 – 13:30 hod. více

Uzavření operačního programu ROP Jihovýchod

Regionální rada regionu soudržnosti Jihovýchod obdržela od Evropské komise dopis s informací, že všechny operace související s uzavíráním operačního programu byly provedeny a tudíž ROP Jihovýchod byl uzavřen ke dni 28. 12 .2017. více

Webarchivováno Národní knihovnou ČR

Webová stránka www.jihovychod.cz je archivována v rámci Webarchivu Národní knihovny ČR. více