Vyhledávání
Úvod | O nás | Volná místa | Tiskové centrum | Kontakty

Soutěž Za klenoty Jihovýchodu jde do finále!

(14. 11. 2014) Už jen do konce listopadu můžete ovlivnit výsledky velké fotografické soutěže Za klenoty Jihovýchodu! Vyhraje vaše fotografie nebo fandíte někomu jinému? Vítěz získá odlehčený tablet z řady Samsung Galaxy Tab3 10.1.

Pro autory nejhezčích fotografií s projekty dotovanými Regionálním operačním programem Jihovýchod máme připraveno dvacet krásných cen za více než 15 tisíc korun. Vítěz získá odlehčený tablet z řady Samsung Galaxy Tab3 10.1, dalšími výhrami jsou odpočinkový wellness den pro dva ve středisku Wine Wellness Hustopeče, den na statku Hospodářský dvůr Bohuslavice pro dvě osoby nebo nástěnné kalendáře s leteckými snímky krásných míst České republiky.  

Od srpna, kdy byla soutěž na našem facebooku spuštěna, na ni zavítalo již více než dva a půl tisíce návštěvníků. Kdokoliv může hlasovat pro téměř stovku fotografií. Ta nejlépe hodnocená má v současné době již 500 hlasů. Šanci vyhrát však mají i všechny ostatní, na závěr soutěže bude vybráno 30 nejlépe hodnocených fotografií, které splňují pravidla soutěže, a z nich odborná porota vybere dvacítku šťastných vítězů. 


Přihlaste se na facebook a podpořte svým hlasem svého favorita na www.facebook.com/ropjihovychod v soutěži Za klenoty Jihovýchodu!

zpět na: Tiskové zprávy

Aktuality

Prodej nepotřebného majetku ROP Jihovýchod

Likvidační komise na svém zasedání 12.11.2020 doporučila a předseda RR Jihovýchod 23.11.2020 rozhodl o prodeji nepotřebného majetku více

Otevírací doba úřadu Regionální rady Jihovýchod

Na základě usnesení vlády č. 1080 ze dne 21. 10. 2020 bude podatelna Regionální rada regionu soudržnosti Jihovýchod pro veřejnost otevřena následovně, a to do odvolání:

Pondělí   9:00 – 13:30 hod.

Úterý       9:00 – 13:30 hod. více

Uzavření operačního programu ROP Jihovýchod

Regionální rada regionu soudržnosti Jihovýchod obdržela od Evropské komise dopis s informací, že všechny operace související s uzavíráním operačního programu byly provedeny a tudíž ROP Jihovýchod byl uzavřen ke dni 28. 12 .2017. více

Webarchivováno Národní knihovnou ČR

Webová stránka www.jihovychod.cz je archivována v rámci Webarchivu Národní knihovny ČR. více